10335.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar művész: Jelmezterv (férfi). Akvarell, ceruza, papír, üvegezett keretben. 42×28 cm.