Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött fes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-feltehetoen-a-XIX-sz-vegenXX-sz-elejen-mukodott-festo-alkotasa-Mando~II2526407
2526407
10338
410
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fa keretben, 59×31,5 cm
Katalognummer: