Jelzés nélkül: Pipázó paraszt. Olaj, kartonra kasírozott vászon. Kopot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Pipazo-paraszt-Olaj-kartonra-kasirozott-vaszon-Kopott-apro-serulesekke~II2521009
2521009
10534
410
4200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Pipázó paraszt. Olaj, kartonra kasírozott vászon. Kopott, apró sérülésekkel. Kopott fakeretben. 37x27,5cm
: pelikán_kristóf