G. Krenner 1964 jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, farost. Fa kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/G-Krenner-1964-jelzessel-Fiatal-holgy-arckepe-Olaj-farost-Fa-keretben-53x40-cm~II2492723
2492723
10404
410
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: G. Krenner 1964 jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, farost. Fa keretben. 53x40 cm
: pelikán_kristóf