Egry József jelzéssel: Festő. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Egry-Jozsef-jelzessel-Festo-Vegyes-technika-papir-Uvegezett-kisse-serult-fa-keretben-4~II2550033
2550033
10372
410
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Egry József jelzéssel: Festő. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 45x55 cm
: tm
Katalognummer: