10370.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
22,97 EUR, 25,00 USD
Dobrovszky jelzéssel: Rheims, 1930. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben. 35×28 cm