10356.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Bereci v. Beregi J. Arad 1916 jelzéssel: Aradi vár. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x60 cm