10347.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
August Pettenkofen (1822-1889) festménye után, olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 32x24 cm