10349.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
A (?) jelzéssel: Népviseletes hölgy. Olaj, fa. Dekoratív fa keretben. 14,5x11,5 cm