vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Műtermi csendélet. Tempera, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/vitez-Pataky-Ferenc-1897-Mutermi-csendelet-Tempera-papir-jelzett-serult-60x50-cm~II2548284
2548284
10229
410
Beschreibung: vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Műtermi csendélet. Tempera, papír, jelzett, sérült, 60x50 cm
: karap_norbert