4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Vollmuth Frigyes (1943-): Kaszáló. Monotípia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán feliratozott, karton széle sérült, 42×30,5 cm