Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, vászon, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tordai-Szekely-Mihaly-1890-1940-Viragzo-park-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fa-keretben-~II2530101
2530101
10280
410
48000
Rufpreis:
48 000 HUF 129,73 EUR , 141,18 USD
Beschreibung: Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 60x80 cm / oil on canvas, signed, framed
: pelikán_kristóf