Takács Imre (?-): Templom utca, 1954. Akvarell, papír, jelzett, papírr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Takacs-Imre-Templom-utca-1954-Akvarell-papir-jelzett-papirra-kasirozva-26-5x19-5-cm~II2522345
2522345
10277
410
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Takács Imre (?-): Templom utca, 1954. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 26,5x19,5 cm
: ra