Kovács Kálmán (1927-): Női akt. Litográfia, papír. Jelzett. Paszpartub... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kovacs-Kalman-1927-Noi-akt-Litografia-papir-Jelzett-Paszpartuban-34C39721-cm~II2494137
2494137
10161
410
4200
Beschreibung: Kovács Kálmán (1927-): Női akt. Litográfia, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34×21 cm.
: nagy_andras