Kelle Sándor (1913-2003): Baranyai falu. Olaj, vászon, jelzett. fa ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kelle-Sandor-1913-2003-Baranyai-falu-Olaj-vaszon-jelzett-fa-keretben-60C39780-cm~II2549944
2549944
10150
410
Beschreibung: Kelle Sándor (1913-2003): Baranyai falu. Olaj, vászon, jelzett. fa keretben. 60×80 cm
: tm