Hencz János (1883-?): Kapuban álló menyecske, 1921. Olaj, fa. Kissé ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hencz-Janos-1883-Kapuban-allo-menyecske-1921-Olaj-fa-Kisse-kopott-fa-keretben-24x16-cm~II2548695
2548695
10121
410
Beschreibung: Hencz János (1883-?): Kapuban álló menyecske, 1921. Olaj, fa. Kissé kopott fa keretben. 24x16 cm
: karap_norbert