Darkó-Apor József (1958-): "Hálószobában". Olaj, farost. Jelzett. . De... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Darko-Apor-Jozsef-1958-Haloszobaban-Olaj-farost-Jelzett-Dekorativ-kopott-fakeretb~II2552231
2552231
10066
410
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Darkó-Apor József (1958-): "Hálószobában". Olaj, farost. Jelzett. . Dekoratív, kopott fakeretben. 40x30 cm
: karap_norbert