Csájiné Temesi Nóra (?-): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Tem... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csajine-Temesi-Nora-Konstruktivista-kompozicio-cim-nelkul-Tempera-papir-Jelzett~II2544747
2544747
10043
410
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Csájiné Temesi Nóra (?-): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett, fa keretben. 30x29 cm
: nagy_andras