Balla Olga (1948-): Lola fátyolos kalapban. Olaj, vászon, jelzett, hát... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Balla-Olga-1948-Lola-fatyolos-kalapban-Olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-feliratt~II2525522
2525522
10014
410
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Balla Olga (1948-): Lola fátyolos kalapban. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 50×40 cm
: tm