Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2547012
10097
410
Gábor Marianne (1917-2014): Alak. Vegyes technika, papír, papírra kasírozva. Jelzés nélkül. 23,5x15 cm 2493266
10098
410
Gallé Tibor (1896-1944): Firenzei torony, 1923. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x21,5 cm
2493264
10099
410
Gallé Tibor (1896-1944): Firenzei részlet. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21,5×27 cm
2480390
10100
410
Gallé Tibor (1896-1944): Az Arno hídja, Firenze. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21,5×27 cm
2530718
10101
410
44000
Gál János (1894-1976): Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 54x61 cm
2506608
10102
410
Benczúr Elza (Ürmössy Jenőné)(1874-1961) Benczúr Gyula festőművész lánya által rajzolt képeslap. Akvarell, papír. Folttal 2507127
10103
410
Gebhardt Béla (1901-1990): 4 db politikai karikatúra cca 1944. Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm 2513546
10104
410
Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, hajtva, paszpartuban 16x26 cm 2479669
10105
410
60000
Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60×80 cm. Üvegezett keretben. 2409902
10107
410
Gubcsi Attila (1954-2020): Lány rózsákkal. Szén, papír. Jelzett. 70x47 cm. Üvegezett fa keretben.
2507171
10108
410
Gy. Molnár István (1933-2010): A gyakorlat kezdete. Rézkarc, papír, 24x29 cm 2478215
10109
410
26000
Gyémánt László (1935-): Aktmodell. Szitanyomat, papír, jelzett, 33x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude woman. Screenprint on paper, signed, 33x49 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF