Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett. Sérült (közepén törésnyommal). 29,5x21 cm
10049.

Rufpreis:
3 000 HUF
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fekvő női akt. Akvarell, papír, jelzett, felületén törésnyomokkal, 29×28 cm
10050.

Rufpreis:
3 000 HUF
14
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Tempera, karton, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben. 37x49,5 cm
10051.

Rufpreis:
5 000 HUF
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes ház, 1977. Akvarell, karton, jelzett, 42,5x61 cm
10052.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm
10053.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Csepregi Anita (1985-): Csók Akril, vegyes farost, jelzett, 24x30cm
10054.

Rufpreis:
6 000 HUF
Csisztu Mihály (1933-2008) Egri városrészlet. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. Lapszéli kisebb szakadásokkal, kissé foltos. 34x50 cm
10055.

Rufpreis:
1 600 HUF
Csisztu Mihály (1933-2008) Nagykáta. Rézkarc, papír. Jelzett. 8x13 cm
10056.

Rufpreis:
1 800 HUF
Csohány Kálmán (1925-1980): 2 db rajz egy keretben. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 2x29x20 cm
10057.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
10058.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Csóka Béla: Almát hámozó férfi. Olaj,vászon; szignált, léckeretben, 60x50 cm
10059.

Rufpreis:
6 000 HUF
Csóka Béla: Mediterrán táj. Olaj,vászon; szignált, sérült-kopott fakeretben, 80x65 cm
10060.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF