Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Útszélen. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltost, 30×37 cm
10304.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Varga Vass György: Párizs Rue de Seine 1989. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 28x20 cm
10305.

Rufpreis:
3 000 HUF
10306.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vetlényi Zsolt (1967-): A hídon. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 54/100, 19,5×12,5 cm
10307.

Rufpreis:
4 000 HUF
Victor Vasarely (1908-1997): Kompozíció aranyszínben. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. Lap szélén apró foltokkal. Karcokkal , mert hullámos!!!!!. 52,5x47 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Composition in gold. Serigraphy on paper, signed and numbered (77/90). From the album that was issued celebrating Vasarelys 75th birthday, 1984. With tiny spots on the edge of the sheet. 52,5x47 cm
10308.

Victor Vasarely (1908-1997): Kompozíció aranyszínben. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. Lap szélén apró foltokkal. Karcokkal , mert hullámos!!!!!. 52,5x47 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Composition in gold. Serigraphy on paper, signed and numbered (77/90). From the album that was issued celebrating Vasarely's 75th birthday, 1984. With tiny spots on the edge of the sheet. 52,5x47 cm

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
10
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, 44x44 cm
10309.

Rufpreis:
5 000 HUF
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, 45x46 cm
10310.

Rufpreis:
5 000 HUF
10311.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vincze Lajos (1914-2002): Kodály Zoltán 2 db . Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
10312.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vincze Lajos (1914-2002): Dózsa László Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
10313.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vogel Eric (1907-1996): BUÉK 1988 Üdvözlőlap. Aranyfesték, papír. 9x25 cm
10314.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vollmuth Frigyes (1943-): Kaszáló. Monotípia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán feliratozott, karton széle sérült, 42×30,5 cm
10315.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF