10579. 410. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Amalthea-Almanach 1924. Fametszet, papír, sérült üvegezett keretben, 12,5×9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf