12810.
410. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 400 HUF
1901 Lausanne, leporelló 12 db keményhátú fotóval, Kunstanstalt Lautz & Isenbeck, aranyozott egészvászon-kötésben, foltos borítóval, a leporelló több helyen szétvált, 17x11 cm