12787.
410. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm