Kapr, Albert: 101 tétel a könyvtervezéshez. Ford.: Beck Péter. Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000016/Kapr-Albert-101-tetel-a-konyvtervezeshez-Ford-Beck-Peter-Bp-1978-Muszaki-Konyvkiado~II2549915
2549915
17152
410
Books: Technics
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Kapr, Albert: 101 tétel a könyvtervezéshez. Ford.: Beck Péter. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
: nagy_andras
Katalognummer: