15595.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Lukács László: A sportvilág nagy történetei. Bp., 1962. Sport. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.