Platon: Lakoma. Ford. és bevezetéssel ellátta: Telegdi Zsigmond. Offic... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000015/Platon-Lakoma-Ford-es-bevezetessel-ellatta-Telegdi-Zsigmond-Officina-Konyvtar-1-Bp-1942-~II2545996
2545996
17141
410
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Platon: Lakoma. Ford. és bevezetéssel ellátta: Telegdi Zsigmond. Officina Könyvtár 1. Bp.,1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
: ra