17139.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
Oppenheimer: Az állam. Ford.: Sebestyén Ede. Világkönyvtár. Bp., 1912, Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.