17130.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Henry George: Vámvédelem vagy szabadkereskedelem. Vizsgálódás a vámkérdésről, különös tekintettel a munka érdekeire. Ford.: Braun Róbert. Bp., ,"Világosság"-ny. Átkötött félvászon-kötés, szakadt címlappal, kissé kopott borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel.