Lonkay Antal: Magyar védhangok Krisztus és a kereszténység mellett, Renan és a renanisták ellen. Pest, 1864. (Vodiáner F.) VIII, 295 p. Korabeli, gerincén minimálisan sérült aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Jó példány