15002.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
19
Unghváry Ede: Sztropkó és várának története. Huszt, 1912, szerzői. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, festett lapélekkel, két lap ragasztószalaggal javított. Két kihajtható melléklettel, amelyek közül a sztropkai kazula sérült és hiányos, ragasztószalaggal javított.