15042.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Tamaskó Ödön: Zempléni hegység. Magyar Tájak. Bp., 1958, Bibliotheca. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.