15059.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Petersen, Eugen: Vom alten Rom. Vierte Auflage. Leipzig, 1911, E. A. Seemann, 193+3 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott papírkötés, festett lapélekkel, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel.