15053.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Közigazgatási Tájékoztató 1948. Magyarország községhatáros alaptérképe, jelkulcsa és közigazgatási tájékoztató. Összeáll.: az Országos Rendőri Bejelentő Hivatal. Bp., 1948., (Szikra-ny.), 366 p. Térkép nélkül. Kiadói kopott félvászon-kötés.