17111.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Simon József Sándor: A spekulatív természettudomány alapgondolatai mint az egységes érzetfilozófia rendszere. Bp., 1904., Athenaeum, XII+421 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel.