Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. FordÃtotta Pálffy György. A Bú... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000009/Ugo-Maraldi-Az-agyutol-a-halalsugarig-Forditotta-Palffy-Gyorgy-A-Buvar-Konyvei-XI-Bp~II2443758
2443758
16575
410
Books: Military
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. FordÃtotta Pálffy György. A Búvár Könyvei XI. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Laza kötéssel, kopott borÃtóval és kijáró lapokkal.
: nagy_andras