Bátyácska és Húgocska. Rónay György átdolgozása. Grimm legszebb meséiből. Niederwiesa-Bp.,é.n., Karl Nitzsche Verlag-Móra. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.