Vadas József: A konstruktőr. Kassák Lajos képzőművészeti munkássága. Bp.,1979, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.