16717.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Vadas József: A konstruktÅ‘r. Kassák Lajos képzÅ‘művészeti munkássága. Bp.,1979, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, néhány lapon kisebb ázásnyommal.