16751.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+2 p.+CLXXI t.+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapokkal.