16577.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
Huszka József: Magyar ornamentika története Huszka József-től. Kézirat gyanánt. 160 ábrával. Bp., [1923], Sokszorosító Ipar Rt., 40 t. Átkötött kopott félvászon-kötésben, bekötött javított papírborítókkal, a hátsó borítón ceruzás firkával, a lapokon egykorú a rajzokra vonatkozó jegyzetekkel.