Dr. A. Kronfelsd. Führer durch die Fürstlich Liechtensteinsche Gemäldegalerie in Wien. Wien, 1927., Kunstverlag Wolfrum. Német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, az elülső borító felső sarkán hiánnyal.