16657.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, enyhén viseletes állapotban, sérült gericcel.