16590.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1980 Magyar Építőművészek Szövetsége. Rendes tagok és tagok névsora. Bp., 1980., nyn. Számos ismert, és nagy nevű építésszel. Sérült, hiányos borítójú félvászon-kötésben, benne számos bejegyzéssel.