Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár 11. sz. Bp., 1919, A T... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Szabo-Dezso-A-forradalmas-Ady-Taltos-Konyvtar-11-sz-Bp-1919-A-Taltos-kiadasa-32-p-Ki~II2530026
2530026
17351
410
Beschreibung: Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár 11. sz. Bp., 1919, A Táltos kiadása, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
: ra