17276.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
May Károly: A szent este. Útleírás. Ford.: Altay Margit. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Aczél Testvérek ("Otthon"-ny). 152 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.