Magyar album. Szerk.: Incze Sándor. Elmhurst,1956, AMerican Hungarian Studies Foundation. Magyar nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.