Kaczavinszky Lajos: A Magyar Szemle emlék-albuma. 1888-1898. Hegedüs László rajzaival. Bp., 1898, Magyar Szemle. 1(díszcímlap)+4+305+3 p. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés, 272-289 között kijáró lapokkal.