17328.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.